SPOLEČNOST DEICHMANN-OBUV MEZI NEJLEPŠÍMI ZAMĚSTNAVATELI V ČR

Dne 18. září 2012 byl v rámci studie Best Employers Česká republika zveřejněn žebříček nejlepších zaměstnavatelů roku 2012 podle hodnocení zaměstnanců. Tato studie je každoročně celosvětově organizována společností Aon Hewitt, největší poradenskou a outsourcingovou společností v oblasti řízení lidských zdrojů na světě.

Do studie se zaregistrovalo 59 společností z nejrůznějších odvětví od finančních služeb přes IT a telekomunikace, rychloobrátkové zboží, velkoobchod a maloobchod, logistiku a farmaceutický průmysl až po výrobní společnosti.

Hlavním kritériem, rozhodujícím o umístění společnosti v žebříčku, je motivovanost jejích zaměstnanců. Motivovanost je v průzkumech společnosti Aon Hewitt definována jako stav citového a intelektuálního zapojení zaměstnance do aktuálního dění ve firmě. Studie jasně ukazuje, že zaměstnanci nejlepších zaměstnavatelů jsou výrazně spokojenější se všemi oblastmi pracovního života, a s tím souvisí také rozdíl v jejich motivovanosti.

V roce 2012 se do žebříčku nejlepších zaměstnavatelů dostalo celkem 14 firem z různých odvětví. Společnost DEICHMANN-OBUV s.r.o. se v této elitní čtrnáctce nejlepších zaměstnavatelů Best Employers v ČR umístila jako jediná maloobchodní společnost, a to na 11. místě.

Diplom Best Employers