Společnost Deichmann jako zaměstnavatel

Skupina DEICHMANN se sídlem v Essenu je stále ve stoprocentním vlastnictví zakladatelské rodiny Deichmann. Společnost je lídrem na evropském maloobchodním trhu s obuví a zaměstnává téměř 48 000 lidí v přibližně 4 600 pobočkách v 31 zemích po celém světě.

Díky tomu,že společnost Deichmann není zatížena úvěry, může být našim zaměstnancům spolehlivým partnerem. Projevilo se to například v posledních nejistých letech, kdy trh značně ovlivnila pandemie Covid-19 a následně přinesla ekonomickou nejistotu také válka na Ukrajině. V těchto krizích jsme za našimi zaměstnanci vždy stáli a na rozdíl od mnoha ostatních firem jsme zaměstnance nepropouštěli.

V Deichmannu jsem si vědomi, že firma může dobře fungovat jen díky lidem, kteří v ní pracují a každý den odvádějí skvělou práci. Víme také, že zaměstnanci jsou tím největším bohatstvím, které firma má. Proto se snažíme být dobrým zaměstnavatelem, na kterého se naši kolegové a naše kolegyně mohou spolehnout.

 

Na čem si u nás zakládáme?

Vážíme si lidí a výkonu
Ceníme si výkonu každého jednotlivce a dáváme příležitost u nás kariérně i osobnostně růst. Tato filozofie zaručuje jistotu zaměstnání pro schopné zaměstnance – od studentů po vedoucí pracovníky. Vedle dobrého základního platu a dalších zajímavých benefitů nabízíme provize z obratu.

Ceníme si týmovosti
Vážíme si zaměstnanců – každého kolegu a kolegyni respektujeme jako osobnost. Jasná firemní kultura zaměřená na člověka a týmového ducha zaručuje i ve vysokém pracovním tempu jistotu férového přístupu.

Pomáháme lidem růst
Základem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci, proto je podporujeme nejen zaškolením, ale také dalším vzděláváním a kariérními možnostmi. Společně pak přispíváme k firemnímu růstu a sociální angažovanosti.

 

Co společnost Deichmann znamená pro naše zaměstnance?

Snažíme se ze všech sil držet se hlavních myšlenek naší společnosti, a to především té, která říká, že společnost musí sloužit lidem.

Zajímalo nás, jak společnost Deichmann skutečně vnímají naše kolegyně a naši kolegové. Abychom to zjistili, zeptali jsme se všech našich zaměstnanců na jednoduchou otázku: “Řekněte nám prosím třemi slovy, co pro vás znamená Deichmann?

Odpovědi si můžete prohlédnout v grafice níže.

 
 

Líbí se vám naše myšlenky a hodnoty? Neustále hledáme vysoce motivované, výkonově orientované spolupracovníky, kteří by se rádi uplatnili v moderní a úspěšné společnosti. Budeme velmi rádi, pokud se o zaměstnání v naší společnosti budete ucházet i vy

 

Společnost DEICHMANN-OBUV mezi nejlepšími zaměstnavateli v ČR

Dne 18. září 2012 byl v rámci studie Best Employers Česká republika zveřejněn žebříček nejlepších zaměstnavatelů roku 2012 podle hodnocení zaměstnanců.

V roce 2012 se do žebříčku nejlepších zaměstnavatelů dostalo z desítek přihlášených společností celkem 14 firem z různých odvětví. Společnost DEICHMANN- OBUV s.r.o. se v této elitní čtrnáctce nejlepších zaměstnavatelů Best Employers v ČR umístila jako jediná maloobchodní společnost, a to na 11. místě.

Diplom Best Employers

 

 

 

Společnost Deichmann – to je příběh úspěchu

Již více než 100 let vede firmu rodina Deichmann a její expanzi financuje výhradně z vlastních zdrojů. Díky nezávislosti na bankovních institucích může firma poskytnout jistotu zaměstnání všem pracovitým kolegyním a kolegům – od praktikantů až po vedoucí pracovníky. Začněte i vy psát svůj příběh úspěchu u férové firmy.

Principy úspěchu společnosti Deichmann

  • celosvětový přímý prodej
  • plochá organizační struktura a týmová práce
  • firemní kultura orientovaná na člověka

Důraz klademe na spravedlivé a partnerské jednání s našimi obchodními partnery. Společnost Deichmann se cítí být vázána svým Etickým kodexem.

 

Sociálně odpovědná společnost – vaše smysluplná práce

Část svého hospodářského zisku investuje společnost Deichmann do nesčetných sociálních projektů doma i v zahraničí. Tyto iniciativy sahají od podpory pro znevýhodněné mladistvé až po pomoc zaměstnancům v nouzi. Více o sociální angažovanosti firmy naleznete zde.